Ärka üles hea energiaga ja stressivabalt.

Hea uni mõjutab otseselt meie vaimset ja füüsilist tervist. Unepuudus kahandab oluliselt energia hulka, mida vajame igapäevaseks toimimiseks, kahandab produktiivsust, emotsionaalset tasakaalu ning võib olla põhjuseks kehakaalu tõusule.  Lõdvestunud ja hästi puhanud keha loob eeldused, et ka vaimselt oleks värske ja puhanud tunne. Madrats, mis pakub õiget tuge, võimaldab kiiremini uinuda, sügavamalt magada ja ärgata värskemana.

MLILY® on innovaator ja ekspert parimate unelahenduste väljatöötamises. Kõik selle nimel, et meie kehad puhkaksid paremini välja ning püsiksid tervemad. Uuringud on näidanud, et MLILY® keha toetamisel tekkivat survet leevendavad madratsid võivad suurendada kõikide inimeste keskmist sügavat uneaega kuni 13%. Üle 50-aastaste inimeste seas tõusis süvaune aeg Mlily madratsitel kuni 23,3%. Lisaks sellele leidsid teadlased, et MLILY® survet leevendavatel madratsitel (pressure relieve) magamine võib vähendada ka aega, mis kulub uinumiseks, kuni 49%. Üle 50-aastastel võib seda olla aga koguni 65,77%.

MLILY® on rahvusvaheline ettevõte, mis on spetsialiseerunud und parandavate toodete väljatöötamisele, tootmisele ja müümisele. Kasutades uuenduslike materjale, on ainulaadsed MLILY® madrats ja padi need, mis meie und uuesti “defineerivad”.
Parandades oma une kvaliteeti, aitame miljonitel inimestel üle maailma luua parem ning tervem tulevik.

Osta endale julgelt MLILY®-i madrats ja padi ning muuda oma elu… igaveseks.

MLILY® tooted on omandanud kõik vajalikud sertifikaadid, sh CertiPUR®, OEKO-TEX® ja paljud teised. Kõik meie vahutüübid vastavad kõige nõudlikumatele standarditele ja regulatsioonidele erinevatel turgudel üle maailma.

Lisaks tootesertifikaatidele järgib Mlily® ka BSCI tegevusjuhendit. BSCI sertifikaat kinnitab, et ettevõte järgib sätestatud põhimõtteid ja täidab neid oma mõjusfääris, milleks on – kohustus austada inimõigusi.