Hea uni - hea sooritus!

Kui stress, suurenenud emotsioonid ja vigastusohud painavad professionaalsete sportlaste meeli, siis tabavad neid suure tõenäosusega tõsised uneprobleemid. Hea uni, vahel liiga iseenesest mõistetav, kuid ülioluline vahend inimkeha parandamiseks, mõjutab sügavalt meie füüsilisi, kognitiivseid ja reaktiivseid võimeid.

Olles sügavas unes, võimaldab see meil öö jooksul töödelda päeval kogetut, muutes need mälestusteks ja tugevdades omandatud oskusi. Kindlasti on Manchester Unitedi mängijatel suur unevajadus, et oma esitusi hoida kõrgemal tasemel.

Manchester Unitedi globaalne partner

Me teame Mlilys, et hea uni on sportlaste parima tulemuse saavutamiseks hädavajalik. Seetõttu oleme uhked, et oleme maailma ühe tuntuima jalgpalliklubi Manchester United’i partner. Meie “Theatre of Dreams – Supreme” madrats on loodud sobima keha loomuliku kumerustega ning leevendama lihas- ja liigesevalu, aidates sportlastel treeningust kiiresti taastuda ja saada vajalikku puhkust.

Pärast ranget teaduslikku testimist on Manchester Unitedi ametnikud kiitnud meie madratsite suurepärast kvaliteeti ja unekogemust. See ei ole lihtsalt sõnkõlks, proovi ise – proovi Mlily madratsit ja maga nagu tšempion.