Üldtingimused

Käesolevad e-poe kasutustingimused kehtivad internetipoe mlily.ee kaupade ostu-müügi tehingutele ja on vastavuses Eesti Vabariigi seadusega ning EU internetikaubandust reguleerivate õigusaktidega.
Kasutustingimustega tutvumine on e-poe kasutajale (edaspidi nimetatud “Tellija”) kohustuslik.
E-poe omanik ja müügilepingu sõlmija on Sleep Comfort Baltics OÜ (edaspidi “SC Baltics”).
SC Baltics’l on õigus käesolevaid tingimusi muuta, teavitades sellest lehel mlily.ee
E-poes kuvatud fotod on illustratiivsed ja tooted võivad tegelikkuses vähesel määral erineda fotol kujutatust.
E-poe fotode, tekstide jm materjalide autoriõigus kuulub SC Baltics’le ning fotode, tekstide või muude autoriõigusega kaitstud teoste ärilistel eesmärkidel kasutamine ei ole lubatud.
E-poes müüdavate toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.
E-poe klienditugi töötab E-R kl 10 – 18

Ostmine ja tasumine

Ostu sooritamiseks lisa soovitud toode ostukorvi vajutades nupule “Lisa korvi”. Seejärel sisene ostukorvi ja vajuta nupule “Vormista ost”. Täida kassas kõik nõutud andmeväljad ja vajuta nupule „Esita tellimusˮ . Peale seda suunatakse ostukorv maksmisele.
Ostu eest on võimalik tasuda pangalingi kaudu või arve alusel ülekandega.
Ost loetakse kinnitatuks ning müügileping sõlmituks ettemaksu laekumisel SC Baltics’i pangakontole.
Sõltumata valitud makseviisist, saadab SC Baltics Tellijale arve hiljemalt järgmisel tööpäeval.
Ostu sooritamise kohta saabub Tellija e-posti aadressile tellimuse kinnitus.
Tasumata ostud (s.t. tellimused) tühistatakse 3 päeva möödumisel ettemaksuarvel näidatud maksetähtajast alates.
Tellija poolt esitatud kontaktandmete õigsuse eest vastutab üksnes Tellija. SC Baltics ei vastuta mistahes ostuga seotud informatsiooni Tellijani mitte jõudmise eest, kui Tellija on tahtmatult või tahtlikult esitanud vigaseid kontaktandmeid.

Kohaletoimetamine ja tarneaeg

Tellijal on võimalik Kassas valida kahe tarneviisi vahel: “transport maja ette” / hind 29 eur või “tulen ise järgi” / tasuta. Tallinnas ja sellega piirnevates valdades võimalik valida kättetoimetamise viisiks “transport tuppa + mööbli montaaž + prügi utiliseerimine” / hind 109 eur.
Teenuse “Transport maja ette” hind võib muutuda, kui tellitud kauba kohaletoimetamise aadressile on raskendatud ligipääs ja/või tavapärasest oluliselt kõrgem transporditeenuse maksumus (nt väikesaared jms).
Juhul, kui SC Baltics ei saa eelmises punktis kirjeldatud põhjustel pakkuda “transport maja ette” hinnaga 29 eur, siis teeb SC Baltics Tellijale hinnapakkumise transporditeenuse osutamiseks. Kui Tellijale pakkumine ei sobi, on tal õigus müügilepingust taganeda ehk tellimus tühistada ja SC Baltics tagastab Tellija poolt tasutud ettemaksu 5 tööpäeva jooksul.
Kui tooted on väljastamiseks valmis, võtab SC Baltics Tellijaga ühendust täpse kohaletoimetamise aja kokku leppimiseks.
“Transport maja ette” valimisel korral toimetatakse kaup Tellija maja ette (välisukseni) ning see teenus ei sisalda pakendite, aluste jm kaubaga seonduva utiliseerimist.
Kui Tellija valib tarneviisiks “tulen ise kaubale järele”, siis kauba saab kätte eelnevalt kokku lepitud ajal SC Baltics’i esindusest aadressil Suur-Sõjamäe 13a, Tallinn 11415.
Valides tarneks “Tulen ise kaubale järele” hoiustame tellimust alates valmimisest SC Baltics’i laos tasuta 7 päeva, alates 8-st päevast hoiustamistasu 1% ostu maksumusest päevas.
Sõltuvalt tootest toimetatakse kaup kohale kas kokkupanduna või detailidena. Vastav info on märgitud iga toote juurde eraldi.
Tarneaeg sõltub valitud tootest ja selle hetke laoseisust. Vastav info on märgitud iga toote juurde eraldi.
Juhul, kui ostukorvis on erineva tarneajaga tooteid, siis nende kättetoimetamine toimub kõige pikema tarneajaga kauba järgi.
Kauba kättesaamisel kohustub Tellija koheselt kontrollima pakendi seisukorda. Kui pakendil ilmneb olulisi vigastusi (tugevalt muljunud, katki, rebenenud vms), siis kohustub Tellija pakendit mitte avama, tegema foto ja vastavasisulise kirjaliku ning allkirjastatud märkuse kulleri saatelehele. Seejärel teavitama pakendi seisukorrast viivitamatult SC Baltics’it.

Tellimuse muutmine ja tagastamine

Tellijal on õigus tellimust muuta taganedes sellest 14 päeva jooksul alates selle sõlmimisest.
Tellijal on õigus ostetud tooted tagastada 14 päeva jooksul alates ostetud toodete kätte saamise päevast. Tagastatavad tooted peavad olema kasutamata ja samas seisundis, milles SC Baltics need Ostjale saatis.
Vastavalt Eesti Vabariigi võlaõigusseadusele ei laiene tagastamisõigus eritellimusena valmistatud toodetele. Eritellimusel valmistatavad tooted on e-poes sellekohase infoga tähistatud.
Tellimusest taganemiseks või toodete tagastamiseks kohustub Tellija esitama kirjaliku taganemisavalduse ja edastama selle aadressile tellimus@mlily.ee
Taganemisavalduses tuleb esitada järgmine info: ostukinnituse või arve number, Tellija nimi, kauba kättesaamise kuupäev (juhul, kui tellitud tooted on juba käes); soovitud muudatuse kirjeldus ja/või tagastatava kauba nimetus.
Tellija peab taganemisavalduses nimetatud kauba tagastama SC Baltics’le hiljemalt 14 päeva jooksul taganemisavalduse esitamisest ja kandma tagastatava kauba pakendamisega ning tagastamisega seotud kulud.
Toodete tagastamise korral kannab SC Baltics tellimuse eest tasutud summa Tellija pangakontole hiljemalt 5 tööpäeva jooksul alates tagastatud toodete kättesaamisest. Kui tagastatud tootel ilmneb kasutamise ja kulumise märke või kahjustusi, on veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Garantii

Tellija kohustub tutvuma SC Baltics’i garantiitingimustega, mis on ära toodud e-poe lehel.